5 důvodů pro realizaci online nebankovní půjčky

Potřebujete peníze na dovolenou anebo na některé výdaje? Máte spousty možnosti jak si půjčit. Tu nejznámější představují nebankovní půjčky realizované online. Spousta poskytovatelů hovoří o jejich nesmírné výhodnosti. V čem tedy tkví tyto devízy?

Expresní poskytnutí peněz

Když se řekne rychlá půjčka, pak si představíme skutečně expresní dodání finančních prostředků na účet žadatele. Skutečně tomu tak je. Peníze jsou odesílány do několika minut či hodin. Často se u mnohých finančních institucí setkáme dokonce s garancí rychlosti poslání finanční sumy klientovi.

Bez zbytečného papírování

Jestliže jdete pro půjčku do banky, budete zavalení několika archy papírů. Smlouvy jsou často velmi složité. U nebankovních půjček jsou naopak žádosti jednoduché a smlouva bývá i na jednom jediném papíru formátu A4.

Bez nahlížení do registru

Online půjčka je výhodná i v tom, že ji dokáže poskytovatel nabídnout každému. Nenahlíží totiž do tolik obávaných registrů dlužníků. Těch je v České republice hned několik, přičemž jim vévodí Solus. Máte-li nějaké nesplacené závazky z minulosti, určitě bude vaše jméno v některém z těchto seznamů figurovat, což třeba pro banku znamená, že nejste dostatečně bonitní.

Víte, do čeho jdete

Už dávno pryč jsou doby, kdy žadatel o úvěr v podstatě nevěděl, do čeho jde. Věřitelé dnes nemohou zatajit prakticky nic, jelikož je půjčování v nebankovním sektoru upraveno zákonem. Přímo na online prezentaci poskytovatele si lze jednoduše spočítat, kolik si půjčíte a kolik přeplatíte, případně v jakém intervalu a po jakých částkách budete splácet.

Z pohodlí vlastního křesla

K realizaci půjčky se v podstatě nemusíte zvedat z vlastního křesla. Například společnost Cool Credit, známý poskytovatel nebankovních úvěrů, nabízí výhodné produkty. Na jejich webu si jednoduše všechno propočítáte a pohodlně zažádáte o vámi vybranou částku.