Jak funguje SMS půjčka?

Chvíle strávená s mobilem v ruce a peníze jsou na cestě na účet, přesně o tom je půjčka přes SMS.

Jednoduché řešení, které funguje! Zkrátka a dobře, půjčka skrze krátkou textovou zprávu je hodně oblíbená, nemusíte kvůli ní nic řešit osobně na pobočce a vyžádaných několik tisíc korun vám může dorazit na osobní účet v bance ještě dnes večer. Pak už záleží jen na vás, jak je přesně využijete, vždyť přeci – nikdo si nic ověřovat nebude. Charakter krátkodobé půjčky je totiž bezúčelový, bez vysvětlování a faktur!

Je to naprosto bez čekání…

Výhoda je zde zcela nasnadě, nebudete muset trávit dlouhé minuty nebo dokonce i hodiny na kamenné pobočce, takový postup je už dobrých několik let zapomenut. Proč vlastně ztrácet drahocenný čas, chtělo by se říci? Jde to totiž mnohem jednodušeji, a to určitě i díky rychlému internetu. Nemusíte ani vyjít z domu a všechno se vyřídí v až rekordním tempu. Snad jen si uvařit kávu a začít pomalu vyplňovat kontaktní formulář, vždyť na vše je přeci po práci času dost, no ne?

Bez poplatků předem či podobných příjemností

Možná jste se někdy setkali při žádosti o půjčku s tím, že po vás poskytovatel, o němž jste nikdy dřív ani neslyšeli, žádal o zaplacení poplatku předem. Pokud jste od podobného kontaktu raději couvli, rozhodně se nedá říci, že byste snad udělali chybu. Nabídka totiž byla velmi pravděpodobně podvodná a vložené finanční prostředky byste vlastně už nikdy nemuseli vidět. Ovšem, jde jen o několik stokorun, ale přesto – podobná věc určitě zabolí, když se stanete obětí podvodu, není určitě vůbec důvod něco slavit. To SMS půjčka online je o něčem naprosto jiném! Zaplatíte jen symbolickou jednu korunu, to vše za ověření, že vaše konto je skutečně vaše, potrvá to zhruba jednu minutu…

Bez vysvětlování a obsáhlých smluv

Doslova noční můra pro každého, kdo někdy v minulosti přemýšlel o půjčce. Dříve platilo, že tolik papírování jste zažili snad jen během svatebního obřadu nebo stavbě nemovitosti. Moderní doba ale zkracuje termíny a samozřejmě také smlouvy, ta pro nebankovní úvěr se vejde obvykle na jediný arch formátu A4. To vše ušetří čas a pochopitelně se nesetkáte s nekonečnými větami, jejichž vyznění je poněkud nejasné. A když je smlouva o půjčce nějakým způsobem nejasná, máte problém, to je přeci jasné.

SMS půjčka je na účtu brzy

Půjčka ihned na účet – je to vůbec možné? Určitě ano! Nebudete čekat nijak dlouho, po schválení žádosti jde jen o čtvrthodinu, během níž se peníze připíší na váš účet a můžete s nimi hned poté nakládat podle libosti. Bez otázek, podpisů několika různých smluv a nejistoty z toho, že půjčka nebude schválena a poplatek za zprostředkování už neuvidíte. Takhle nebankovní sektor totiž ale vůbec nefunguje!

A co parametry této půjčky?

Zajímáte se o to, kolik si vlastně můžete půjčit a na jak dlouho to bude. Pak vězte, že podmínky jsou následující…

  • 1 až 15 tisíc korun. Může jít o pět tisíc na nedoplatek za elektřinu nebo tisícovka za jídlo.
  • Splatnost 7 až 28 kalendářních dnů. Splátkový kalendář tedy může trvat i čtyři celé týdny.
  • Pro stálé klienty sleva, a to až do hranice padesáti procent. Zní to skutečně lákavě, viďte?

Protože peníze dostanete už do patnácti minut, můžete se ozvat kdykoliv. Když začnete celý proces organizovat večer, neznamená to, že peníze přijdou až za čtyřiadvacet hodin. Dostanete je totiž mnohem dřív, ona čtvrthodina je prostě platná! Ozvat se i během brzkých ranních nebo pozdních večerních hodin, to není vůbec žádný problém. Nikdo přeci neříká, že budete někoho budit. Žádosti zpracovává počítačový automat, jenž nevyžaduje pět týdnů dovolené ani stravenky.