Jak poslat balík v rámci EU?

V dnešní době je pro stále více občanů a podnikatelů nutné posílat balíky v rámci Evropské unie. Ať už chcete poslat dárek svému kamarádovi v Nizozemsku nebo důležitou zásilku obchodnímu partnerovi v Německu, určitě oceníte rychlé a spolehlivé doručení zásilky svému adresátovi. To jsou věci, které svým zákazníkům společně s moderním přístupem nabízí česká společnost Balík Servis.

Odeslání balíku

S Balík Servis je odeslání velmi jednoduché. Poslat balík můžete online nebo telefonicky za asistence operátorky, díky které předejdete případným komplikacím (špatně zadaná adresa). Platbu za balík je možné uskutečnit i online. Balík je vyzvednut kurýrem a doručen do ruky svému adresátovi na jeho adrese. Průběh zásilky je možné sledovat online, takže máte jistotu, že se neztratí nikde cestou.

Jak dlouho to trvá?

Poslat balík adresátovi v rámci EU není takový problém. Odeslání balíku v rámci středoevropských států obvykle trvá podobně jako odeslání balíku v rámci České republiky, tj. je doručen v průběhu dvou dnů. Poslat balík do vzdálenějších států EU obvykle trvá déle, maximálně však týden. Přesný soupis doručovacích lhůt najdete na webu společnosti Balík Servis. Na tomto webu také najdete podmínky odeslání balíku v rámci ČR i informace o poslání balíku do zahraničí.

balík

Balík Servisem můžete poslat balík nejen v rámci České republiky, ale v rámci celé EU.