Kde si o víkendu půjčit peníze?

Marně čekáte na peníze, které se ani do pátečního večera nepřipsaly na váš účet? Nemáte už žádnou finanční rezervu a před vámi je celý víkend? I takové situace jsou v dnešní době zcela běžné. Naštěstí existují možnosti, kdy si můžete půjčit peníze i během víkendu. Jestliže vás od krátkodobého výpadku financí nezachrání ani kreditní karta nebo povolený kontokorent k běžnému účtu v bance, pak se nabízí ideální řešení v podobě nebankovní půjčky. Kam pro ni?

Opravdu potřebujete peníze ještě dnes?

Život přináší řadu nečekaných situací, kdy se bez rychlé finanční pomoci prostě neobejdete. Ne každý se může spolehnout na rodinu či přátele, a tak je půjčka často jediným východiskem z nouze. Avšak není zrovna nejlepší řešit půjčku pod tlakem a v časové tísni. Vždy musíte jednat s rozmyslem a chladnou hlavou. Sáhnout hned po první nabídce, která se před vámi objeví na internetu, může do budoucna způsobit nemalé potíže. Hledáte-li víkendovou půjčku, pak i v tomto případě buďte obezřetní a nejprve si porovnejte nabídky jednotlivých úvěrových společností. Vsaďte na velké renomované firmy s dlouhou dobou působnosti na trhu, jež jsou pro vás zárukou kvality poskytovaných služeb.

Hotovostní online půjčka

Získat půjčku o víkendu a nebo v době svátků není vůbec nic těžkého. Vzhledem k tomu, že se jedná o rychlé půjčky, o které lze požádat 24 hodin denně, sedm dní v týdnu, využívá této možnosti řada klientů úvěrových firem. Online půjčky o víkendu nabízí hned několik poskytovatelů půjček přímo na svých webových stránkách. Zde naleznete jednoduchý online formulář žádosti o půjčku, kde vyplníte svoje identifikační údaje, kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Po odeslání žádosti jste vzápětí informováni o tom, zda-li vám bude půjčka poskytnuta či nikoli. Většina zavedených společností totiž zpracovává žádosti o úvěr prostřednictvím plně automatizovaného systému, proto není nejmenší problém je ihned vyhodnotit. Jestliže je půjčka schválena, jsou vám peníze okamžitě vyplaceny v hotovosti nebo převedeny na bankovní účet.

Využijte alternativní způsoby výplaty peněz

Některé úvěrové společnosti nabízí také netradiční způsoby vyplacení hotovosti. Velmi výrazně urychlí vaši cestu k penězům, a proto jejich využití stojí bezesporu alespoň za zvážení. Pokud si totiž v žádosti o víkendovou půjčku zvolíte způsob vyplacení finančních prostředků bankovním převodem, může se stát, že se peníze někde pozdrží a připíši se až následující pracovní den. Takové situaci chcete zcela jistě předejít, a tak je dobré volit jiné alternativní způsoby výplaty, které vám zajistí předání hotovosti přímo do ruky. Jestliže jste někde na cestách a máte na dosah čerpací stanici, pak vám může peníze vyplatit obsluha benzinky na základě elektronického poukazu. V tomto případě je diskrétnost stoprocentně zaručena, nikdo neví, že se jedná o výplatu půjčky. Další možností je využití anonymní platební karty, která není nijak propojena s žádným bankovním účtem. Peníze z půjčky jsou ihned připsány ke kartě a vy můžete s její pomocí provést jakoukoli finanční transakci. Zaplatit na platebním terminálu u obchodníků nebo vybrat hotovost z libovolného bankomatu. Vidíte sami, kolik máte možností. Víkend tedy není žádnou překážkou pro sjednání půjčky.

I když potřebujete o víkendu rychle peníze, dejte pozor na půjčky od soukromé osoby, které slibují peníze do hodiny a zároveň vybírají poplatky za poskytnutí předem. Taková nerozvážnost by se vám mohla pěkně vymstít. Nejenže peníze nikdy rychle nezískáte, ale možná podepíšete natolik nevýhodnou smlouvu, jež vás v krajním případě může připravit až o střechu nad hlavou.

One thought on “Kde si o víkendu půjčit peníze?”

Comments are closed.