Kdy se rychlá půjčka opravdu vyplatí a od koho si půjčit?

I když se České republice v posledních letech daří, což se projevuje také na zvyšování průměrné mzdy, životní podmínky většiny lidí se k lepšímu mění jen velmi pomalu. Stále velký počet lidí musí každý měsíc bojovat s tím, aby dokázali vyžít s velmi omezeným rozpočtem. V takové situaci stačí i jeden nečekaný výdaj a člověk musí hned řešit, kde na něj vzít peníze. Jako řešení svízelných situací se nabízí rychlé půjčky od nebankovních společností. Kdy je zodpovědné peníze z nich využít a od koho je levné si půjčit?

Zodpovědné půjčování je, když…

Nebankovní rychlé půjčky byly vytvořeny hlavně z toho důvodu, aby lidem pomohly řešit nečekanou finanční tíseň. Jsou nastaveny tak, že si de facto každý může půjčit během několika minut menší obnos – zpravidla je to částka od 500 do 25 000 korun. Každý ale musí zvážit, zda je pro něj rychlý úvěr únosný. Rychlé půjčky jsou totiž specifické tím, že mají kratší dobu splatnosti. Nikdy si nesmíte půjčit ve chvíli, když nemáte jistotu, že v termínu peníze dokážete vrátit. Pokud si ale jste jisti, že půjčenou částku dokážete včas sehnat, bude vám rychlá půjčka online sloužit jako pomocnice, která vás vytáhne z finanční tísně.

Na co si půjčit?

Půjčka online není účelová, takže si lze půjčit na cokoliv. Často lidé využívají nebankovní úvěr na placení energií, na uhrazení faktury za služby telefonního operátora a velmi často také na nákup nového spotřebiče. Trendem je použití půjčky na nákup dovolené – vyplatí se hlavně při kupování first nebo last minute zájezdů. Půjčit si lze třeba i na dětský tábor pro dítě i na nákup potravin. Je dobré se vždy zamyslet nad tím, zda danou věc skutečně potřebujete.

Výhodně u Emmas Credit

S férovou nabídkou rychlé půjčky přichází Emmas Credit. Na stránkách www.emmascredit.cz si lehce půjčíte až 7 000 korun se splatností na 45 dní. Noví žadatelé si mohou poprvé půjčit 3 000 korun. Je to hlavně z toho důvodu, aby si mohli princip fungování vyzkoušet. Částku i dobu splatnosti si volí každý sám pomocí kalkulátoru, ten mu také ihned ukáže, kolik peněz navíc bude třeba zaplatit. Výhodou je, že Emmas Credit povoluje prodloužení splatnosti za poplatek pouhých 70 Kč. Podrobnější informace o pravidlech půjčování od Emmas Credit najdete na www.emmascredit.cz.