Porovnáváme pro vás dvě oblíbené půjčky

V případě, že si potřebujete vypůjčit finanční prostředky (ať už na nové auto, opravu střechy, či rekonstrukci bytu), nepodceňujte výběr té správné společnosti, od které si peníze půjčíte. K tomu, abyste neudělali krok vedle slouží srovnávače půjček. Porovnání půjček vám může ušetřit od stokorun až po desetitisíce (tato částka se odvíjí od výše půjčky, o kterou budete žádat).

Půčka od České spořitelny

Česká spořitelna patří mezi stálice, na českém trhu je již od roku 1825, kdy se jmenovala Spořitelna česká. Více jak pět miliónů klientů napovídá o její oblíbenosti. Půjčka od České spořitelny poskytuje možnost půjčit si od 20 000 Kč do 700 000 Kč s maximální splatností 120 měsíců (deset let).

Reprezentativní příklad půjčky u České spořitelny, foto: srovnávač půjček, pujcka.co
Reprezentativní příklad půjčky u České spořitelny, foto: srovnávač půjček, pujcka.co

Půjčka je neúčelová, nemusíte tedy dokládat na co jste finance využili. Proč půjčka od České spořitelny?

  1. Do dvou měsíců od podpisu smlouvy můžete odstoupit od smlouvy.
  2. Pokud během celého roku řádně půjčku splácíte, získáte možnost dvou odkladů platby, kdy můžete své peníze využít na cokoliv jiného.
  3. Tato půjčka je flexibilní, můžete si nastavit splátkový kalendář s možností snížení měsíčních splátek až o zhruba 50%.

Equa bank Minutová půjčka

Půjčka od Equa bank poskytuje svým klientům možnost půjčit si ihned a bez poplatků finance v rozmezí 30 000 Kč až 600 000 Kč, splátky lze rozdělit na dobu 7 let. Minutová půjčka si získává své klienty i díky rychlosti, se kterou je poskytnuta. V případě, že se pro tuto půjčku rozhodnete, můžete mít peníze k dispozici ještě ten den, kdy o ni zažádáte.

Reprezentativní příklad Minutové půjčky od Equa bank, foto: srovnávač půjček, pujcka.co
Reprezentativní příklad Minutové půjčky od Equa bank, foto: srovnávač půjček, pujcka.co

Dalším plusem je možnost vyřídit si půjčku z pohodlí domova, online. Tato varianta je čím dál vice oblíbená u všech věkových kategorií. Ale není to jediná možnost, o půjčku můžete žádat na jakékoliv pobočce či v klientském centru Equa bank. Úroková sazba Minutové půjčky začíná na 5,7 % p.a., řadí se tak mezi jednu z nejnižších na českém trhu. Sami si navíc můžete zvolit kolik a ke kterému dni v měsíci chcete půjčku spláce.