Před sjednáním půjčky si přečtěte recenze

Jste v situaci, kdy byste si rádi vyřídili půjčku, ale váháte, kterou společnost zvolit? V tomto článku se podíváme podrobněji na několik společností, které půjčky nabízí a můžete si tak jednoduše půjčky porovnat.

Zonky – poslední dobou velmi oblíbená půjčka, jistě jste již zaslechli reklamní spot: Lidé půjčují lidem, levněji a s klidem. Jak už naznačuje reklamní spot, jedná se o model úvěrování, kdy si půjčují lidé od lidí (ne tedy od banky či jiné úvěrové společnosti).

Tato služba probíhá pod záštitou společnosti Zonky s.r.o., ta dohlíží nad veškerou administrativu a průběhem plnění smluvních podmínek. Můžete si zde půjčit od 20 000 Kč až po 750 000 Kč, přičemž doba splatnosti může být až 84 měsíců.

Úroková sazba Zonky

Úroková sazba zde začíná na 3,99%. Žádost o půjčku vyplníte online během několika málo minut, další výhodou oproti bance je fakt, že umí přimhouřit oko nad drobnými prohřešky vůči registrům (ať už bankovních, tak nebankovních). Navíc se jedná o půjčku na cokoli. Můžete jí tedy financovat například nové auto, opravu domu či refinancovat stávající půjčku, je to zcela na vás.

Air Bank – Air Bank na českém trhu nepůsobí dlouho, ale i během krátké doby si vybudovala pevné místo na trhu bankovních půjček. Zkušenosti s Air bank jsou dle recenzí skvělé.

Celý koncept Air Bank je postaven na jednoduchosti a zakládá si na přehlednosti veškerých svých produktů, včetně férových smluvních podmínek. U Air Bank si můžete buď požádat o klasickou půjčku, nebo můžete refinancovat své stávající půjčky, případně je sloučit a požádat o navýšení půjčky.

Úroková sazba Air Bank

Základní úroková sazba činí 6,9%, pokud budete splácet včas, sníží se vám úroková sazba o 1%, na 5,9%. A v případě, že si půjčíte nad 300 000 Kč, bude vaše úroková sazba 4,9%. Půjčit si můžete až 900 000 Kč. Velkým plusem je možnost pojištění schopnosti splácet, které vás ochrání v případě, že se dostanete do situace, kdybyste nemohli půjčku splácet. Další výhodou je také možnost požádat o půjčku kdykoliv během dne, kterýkoli den v týdnu.