Půjčky bez registru opravdu jsou. Podívejte se na naše srovnání

Abyste si půjčili peníze, nemusíte dnes podstupovat dalekosáhlé obchodní jednání, trvající řádově dny až týdny, je to mnohem snadnější, než si vůbec myslíte. Minimum papírování, minimum byrokracie, hotovo může být ještě týž den, kdy byla podána žádost. Důkazem tohoto tvrzení jsou půjčky bez registru, máte o ně zájem?

Možností je v dnešní době opravdu celá řada

Alternativ, které se pro zájemce o půjčku nabízejí, jsou desítky – a trend je to dlouhodobý, féroví poskytovatelé se na trhu vždy udrží. Ale jak si mezi nimi vlastně vybrat? To není tak jednoduché, v podobné záplavě se nejvýhodnější nabídka vybírá jen opravdu těžko. Pojďme si proto dát k dobru pár zajímavých tipů, a když si nevyberete, máte možnost požádat o pomoc náš srovnávač, během pár minut budete mít mnohem lepší přehled o aktuální situaci na trhu!

Jednou z možností, které přicházejí v úvahu, je třeba Hyper půjčka. Co je na ní zajímavého?

  • Získat můžete až 250 tisíc korun, splátkový kalendář může být rozložen až na sedm let.
  • Bez zástavy, bez zkoumání registrů dlužníků, bez nutnosti vyplňování řady formulářů.
  • Žádné poplatky předem, nepočítejte ani s klasickými skrytými poplatky, to patří minulosti.

Stačí jen málo, podmínek je skutečně minimum. Plnoletost, trvalý pobyt na území ČR a samozřejmě i doklad o tom, že máte nějaký trvalý měsíční příjem. Samozřejmě toto ale není jediná nabídka, kterou najdete na trhu, pojďme si představit nějakou další – která pro vás bude možná stejně tak atraktivní, jako ta první.

Smart půjčka nabízí až 70 tisíc korun

Když se řekne Smart půjčka, mnoho lidí si vybaví rychlé sjednání a rovněž výhodné podmínky. Půjčit si nejméně pět a nejvýše sedmdesát tisíc korun, se splatností v rozsahu 13 nebo 16 měsíců. Zní to zajímavě? A navíc, úvěr si může sjednat prakticky každý, kdo má zájem – dostane se i na matky na mateřské dovolené či penzisty. Problém nenastane ani tehdy, pokud máte záznam v registru dlužníků, v takovém případě se nic zásadního neděje. Splátky jednou měsíčně, pokud splácíte v pořádku, lze požádat o refinancování.

A do třetice? Zajímavým tipem je třeba Cofidis půjčka. Díky ní si můžete přijít za jistých okolností až na půl milionu korun. Splatnost? Jeden rok až sedm let, vedení úvěrového účtu bez poplatků a možnost pojištění schopnosti splácet samozřejmostí. Peníze budete mít v rukou maximálně do dvou dnů!