Rychlá online půjčka bez osobní schůzky

Lidí, kteří potřebují drobnou finanční výpomoc, je čím dál více. Spolu s nimi roste i počet společností nabízejících pomocnou ruku v takových chvílích. Všechny na něco lákají, ale jejich podmínky se liší. Tentokrát se podíváme na zoubek jedné super rychlé půjčce, kterou je možné vyřídit online už do 60 minut.

Finpůjčka24.cz od společnosti JK Financial s.r.o. je extrémně rychlá půjčka před výplatou. Podobně jako jiné půjčky této kategorie nabízí pouze částky do omezené výše 15 000 Kč. Je tedy vhodná jako pomoc při krátkodobém nedostatku peněz – například když se rozbije pračka, dítě potřebuje zaplatit sportovní kurz nebo přijde jiný nečekaný výdaj. Půjčku je nutné splatit do 35 dní, i když za určitých podmínek se dá domluvit prodloužení.

Vyřízení probíhá online

Krátkodobou půjčku si může vyřídit kdokoliv. Firma nepotřebuje potvrzení příjmu ani ručitele, nikoho nezajímá ani účel půjčky. U těchto malých částek to prostě není nezbytné a zbytečně by to zdržovalo celý proces.

Požádání o půjčku na Finpujcka24.cz má pouze několik jednoduchých kroků. Po registraci je potřeba uhradit registrační poplatek 1 Kč. Je to jen taková formalita, aby se do půjčkového systému nehlásili lidé zbytečně a nezahlcovali jej.

Pak už zažádáte o půjčku a počkáte na její schválení. To proběhne zpravidla do 60 minut (v pracovních dnech) a následně jsou peníze zaslány na účet. V případě stejné banky přijdou ještě téhož pracovního dne, jinak se připíšou na účet až následující pracovní den.

Zákazníci, kteří už mají na portále registraci, mohou o půjčky žádat i prostřednictvím SMS zprávy. Je potřeba to povolit v nastavení účtu a dál funguje všechno se stejnou bleskovou rychlostí jako po internetu.

Férová půjčka, co vytrhne trn z paty

Finpujcka24.cz tedy patří k jedněm z mála, které vám skutečně vytrhnou trn z paty, až to budete potřebovat. Žádosti zákazníků řeší s neobvyklou rychlostí a s ohledem na férové podmínky.