Vyberte rodičům hezký dárek k Vánocům

Začínáte se už pomalu porozhlížet po vánočních dárcích pro Vaše nejbližší? Možná byste rádi byli tentokrát při výběru dárku originální a uvažujete nad nějakým prodlouženým víkendem pro rodiče nebo wellness zážitkem pro sestru. Bohatou inspiraci těchto zážitků objevíte na webovém portále Firmy na zážitky www.firmanazazitky.cz/tipy-na-vanocni-darky/.

Jaký vybrat dárek pod stromeček rodičům?

Třebaže do Vánoc zbývá něco málo přes dva měsíce, nikdy není brzy na nákup vánočních dárků. Mnohé domácnosti navíc ocení, když si mohou obstarávání vánočních dárků rozčlenit do většího časového pásma, a to nejen z finančních důvodů. Vánoce plné pohody můžete prožít díky včas koupeným dárkům na internetovém portále Firmy na zážitky. Kromě toho získáte mnohem větší rozhled o nejnovějších trendech, než kdybyste nechali shánění vánočních dárků na poslední chvíli. Sortiment zážitků od společnosti Allegria dává možnost každému prožít dech beroucí okamžiky a odnést si nezapomenutelné zážitky. Každý si přitom přijde na své. S Firmou na zážitky lehce zapomenete na tradiční vánoční dárky. Pocit štěstí Vaše nejbližší zaplní hned při čtení voucherů pečlivě schovaných v elegantních obálkách.

Jakou vybrat zábavu na firemní večírek?

Rodiče může u vánočního stromečku potěšit dárkovým voucherem na pivní pobyt v pivovaru Cvikov. Odpočinou si zde od každodenních starostí, naberou novou energii a odvezou si jedinečné vzpomínky na víkend prožitý ve dvou. Dějiny pivovaru sahají až do roku 1560. Už v této době se v pivovaru začalo pivo vařit. Součástí pobytu je nejen ochutnání zlatavého moku, ale také relaxace v hezkém prostředí. Vaše rodiče si budou moci pochutnat také na gurmánských pochoutkách, jako je například pivní Tiramisu. Firma na zážitky Vám nejen ráda poradí, jaký dárek vybrat pro rodiče k Vánocům, ale také jakou zvolit zábavu na firemní večírek a kde jej vlastně uspořádat, aby se zúčastnění nenudili. Tentokrát můžete zapomenout na přežité vystoupení kouzelníků nebo koncert dechové skupiny. Zážitky na vánoční večírek se stanou legendárními.