Zastavte vůz a získejte půjčku bez registru

Chybí vám peníze, v bance je nedostanete kvůli záznamu v registru a nebankovní společnosti poskytují pouze nízké částky? Řešení přesto existuje. Můžete ručit svým autem, které je možné po dobu půjčky dál libovolně používat.

Zastavárna aut ZASTAVUZ.cz nabízí půjčky bez registru do 30 minut výměnou za zastavení vašeho vozidla. Nejde přitom o zástavu v pravém slova smyslu, protože auto dál běžně používáte.

Jak to funguje?

V každém případě je dobré prvně vyfotit svůj automobil (nebo také motorku, letadlo či loď, protože na tohle všechno se zástava vztahuje) a přes webový formulář fotku spolu s dalšími údaji odeslat. Díky tomu proběhne první nacenění ze strany ZASTAVUZ a budete vědět, kolik peněz dostanete. Vyplácí se částky do 80 % aktuální hodnoty vašeho vozu.

Pak už nezbývá než si domluvit osobní schůzku. Je jedno, odkud jste, jelikož ZASTAVUZ je autozastavárna po celé ČR. Na schůzku si s sebou vezměte malý a velký technický průkaz, klíče od vozidla, alespoň dva doklady s vaší adresou (účet za elektřinu, SIPO, …) a další dokumenty k vozidlu uvedené na webu zastavárny. Nezapomeňte si také rozmyslet, o jakou variantu zástavy máte zájem.

Auto klidně dál používejte

Zastavte vůz a vozidlo si ponechte, pokud máte zájem. K dispozici jsou totiž dva modely – MONEY & DRIVE a MONEY & STORE. V rámci toho prvního auto dál běžně používáte, jezdíte si s ním do práce a vyzvedáváte děti z kroužků. Při tom druhém jej necháváte u ZASTAVUZ, dokud půjčku nesplatíte. To může trvat prakticky libovolně dlouho, protože délka půjčky není nijak omezená. Vše se přizpůsobuje vašim potřebám.

Chcete znát ještě další výhody? Patří mezi ně především rychlost, diskrétní jednání a finanční poradenství. Pokud v ZASTAVUZ získají dojem, že jejich půjčka bez registru vaši situaci nezlepší, nepůjčí vám, aby vám život naopak ještě neztížili.